Dřevěné přístřešky na auta

Dřevěné přístřešky - realizace stavby dřevěných přístřešků, přístřešků na auto a zahradních staveb ze dřeva.

Většinou se jedná o dřevěné konstrukce, skládající se z hranolů, krokví a vaznic, z kterých se postaví nejrůznější dřevěné přístřešky, včetně těch atypických, bývají volně stojící nebo přiléhající k domu, často jsou doplněny vyplněnou stěnou např. alespoň z jedné strany dřevěného přístřešku.

Zvláště u dřevěného přístřešku pro auto je důležitá pevná střecha tj. např. střešní tašky korespondující s domem nebo šindel shodné barvy střechy domu.

Stabilita dřevěného přístřešku závisí na pevnosti podpěrných sloupků, platí samozřejmě pravidlo, čím těžší krytina na dřevěném přístřešku, tím více zavzpěrováno.

Dřevěné přístřešky na auta mají proti uzavřené garáži v domě pár výhod. Asi největší výhodou je to, že zledovatělé usazeniny z posypových solí a chemikálií, které se v zimě na spodku auta tvoří a hromadí, zůstanou zmrzlé, tím auto pomaleji podléhá korozi. Další výhoda spočívá např. v tom, že chemické výpary z automobilu pod otevřeným garážovým stáním mohou volně unikat do prostoru, a ne do obytných částí rodinného domu.

Cenovou kalkulaci Vám rádi spočítáme.

Více se informujte na tel. čísle 774 808 687.