Dřevěné pergoly a přístřešky

Dřevěnou zahradní pergolu či dřevěný přístřešek na sezení Vám postavíme na Vaše přání.

Dřevěné pergoly jsou dnes nejenom zajímavým moderním doplněním zahrady, ale také významným architektonickým prvkem, nabízejí stín, relaxaci během pěkných dní, zázemí pro posezení s rodinou a přáteli. Jsou také oporou pro popínavé rostliny, čímž dřevěnou pergolu přiblíží ještě více zahradě.

Dřevěné pergoly nebo dřevěné přístřešky většinou stavíme těsně u domu, u zadního vchodu do domu nebo nad dřevěnou terasou, s kterou velmi ladí, nebo pak dál v zahradě, součástí také bývá někdy zahradní krb nebo gril, a zpravidla bývají zastřešené.

Krytá pergola má lepší využití, nebude nám pod ní vadit ani letní deštík. Mezi střešní materiály, které nabízejí trvanlivé řešení patří komůrkový polykarbonát, používá se v různých profilech a odstínech např. v čirém provedení, další a levnější variantou je profilovaný polykarbonát, můžeme ale samozřejmě použít střešní tašky, které sladíme s domem či šindel opět v různých provedeních a barvách.

Nezapomeňte také na směr větru nejenom pro Vaše pohodlí při relaxaci, ale také např. při grilování, jednoduchým řešením je např. výplň jedné strany dřevěného přístřešku. Výrazně zkrášlit můžete dřevěnou pergolu také dřevěným zábradlím nebo dřevěným rastrem na již zmiňované popínavé rostliny.

Lazura, tedy nátěr, významně prodlouží životnost všech zahradních staveb.

Klasikou jsou obdélníkové pergoly.

Dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky na sezení jsou dnes velmi oblíbené.

Cenovou kalkulaci Vám rádi spočítáme.

Více se informujte na tel. čísle 774 808 687.