O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy. Jsme ryze česká firma působící na trhu od roku 2008.

Zabýváme se zakázkovou výrobou dřevěných zahradních staveb, které montujeme profesionálně, kvalitně a hlavně bezpečně. Naším cílem je zákazník spokojený se svou novou dřevěnou stavbou. Bohatá praxe, tedy zkušenosti, dělají z tesaře profesionála tohoto řemesla. Prohlédněte si fotografie na našich stránkách a posuďte sami již zrealizované stavby naší tesařskou firmou.

Máte nevyužitý prostor na svém pozemku ? Rádi Vám poradíme jaký druh přístřešku nebo zahradní dílny by byl pro Vás vhodný. Pokud dáte více na odborný názor tesaře, nabídneme možné varianty řešení dřevěné stavby a probereme s Vámi Vaše představy o budoucí stavbě.

Kouzlo dřeva je jedinečné. Dřevo je krásný, čistě přírodní materiál, který do zahrady prostě patří.

Dřevo se používá hoblované, musí se správně ošetřit, a následně po určité době znovu lazurovat, což přispívá k významnému prodloužení životnosti dřevěné stavby. Nejpoužívanější materiál je smrkové dřevo, jehož tvrdost a kvalita vyhovují a je též cenově dostupné.

Postavíme pro Vás: pergoly, zahradní domky, dřevníky, dřevěné terasy, přístřešky na auto, zahradní altánky či dřevěné chatky nebo verandy.

Cenovou kalkulaci Vám rádi spočítáme.
Poradíme nebo nabídneme variantu dřevěné zahradní stavby.